Monthly Archives: apríl 2016

Viem sa radovať

Chceli by ste poznať najvyššiu Stvoriteľovu definíciu, pochopenie a perspektívu toho, čo je to radovať sa? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit vedieť sa radovať z maličkostí každodenného života? A že už viete ako a kedy sa radovať; že to je pre vás možné, bezpečné a že si to zaslúžite?  A že už viete ako sa radovať v každodennom živote od teraz až navždy?

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

Som na prvom mieste

Chceli by ste poznať najvyššiu Stvoriteľovu definíciu, pochopenie a perspektívu toho, čo je to dať sa na prvé miesto? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit byť sám pre seba na prvom mieste? A že už to viete bez pocitu, že je to sebecké? Bez pocitu, že vás okolie za to zavrhne? Že viete aký to je pocit vedieť sa dať na prvé miesto bez toho, aby ste odsúvali ostatných? Bez toho, aby ste sa povyšovali alebo ponižovali? A že viete ako a kedy sa dať na prvé miesto najvyšším a najlepším spôsobom pre vás aj vaše okolie? Že je to pre vás možné, bezpečné a že si to zaslúžite? A že s tým viete žiť svoj každodenný život od teraz až navždy.

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

 

Umožňujem dobrým veciam prísť

Chceli by ste poznať najvyššiu Stvoriteľovu definíciu, pochopenie a perspektívu toho, čo je to umožniť dobrým veciam prísť do vášho života? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit dovoliť dobrým veciam prísť do vášho života? Najlepším a najvyšším spôsobom; A že už viete ako a kedy si dovoliť dobré veci? Že je to pre vás možné, bezpečné a že si to zaslúžite? A že už viete aký to je pocit vedieť s tým žiť v každodennom živote od teraz až navždy?

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

PREKROČ SVOJE HRANICE

GAME OF LIFE – ŽIVOT HROU!

Už ste sa rozhodli uchopiť vlastný život do svojich rúk?

Chcete zistiť ako prejsť zo stoličky cestujúceho na pozíciu šoféra?

Šoféra, ktorý vedome ovláda a riadi smer svojho myslenia, konania a výsledkov?

Potom ste tu správne …

Pokračovať v čítaní