Čakrové prečistenie

 

Každý z nás má jasné žiarivé energetické pole, ktoré sa môže stať toxické v dôsledku environmentálnych alebo emocionálnych znečisťujúcich látok. Čakry sa upchávajú, naberajú na seba rôzne zvyšky a spinujú čoraz pomalšie, takže máme menej energie a stávame sa ľahko podráždení alebo v sme náchylnejší depresiám. Nakoniec sa môžu zastaviť (skolabovať) a náš imunitný systém sa zrúti.

To ako efektívne regenerujeme (obnovujeme) naše energetické zásoby určuje, akými zdravými a aktívnymi sme. Jeden spôsob, ako obnovovať svoje jasné žiarivé energetické pole, je, osvojiť si pravidelné prečistenie siedmich čakier. Vykonáva sa ráno, zatiaľ čo sa sprchujete. Ľavú ruku dajte na základnú čakru, ku kostrči chrbtice. Pravou rukou tri až štyri palce pred kožou, precíťte energiu prvej čakry. Potom začnite spinovať pravou rukou v proti smere hodinových ručičiek (predstavte si, že vaša tvár je ciferník) trikrát alebo štyrikrát otáčajte v kruhu. Opláchnite ruku vo vode a opakujte rovnaký postup pre všetkých sedem čakier, dbajte na to, aby ste po každej čakre opláchli pravú ruku.

Teraz sa vráťte k späť k prvej čakre, otáčajte v smere hodinových ručičiek, trikrát alebo štyrikrát. Tento postup opakujte pre všetkých sedem čakier. Opäť dbajte na to, aby ste medzi každou čakrou opláchli pravú ruku vo vode.

Toto cvičenie zvyšuje rýchlosť čakier, čo umožňuje každej čakre spinovať vo svojej optimálnej frekvencii. Čisté čakry sú schopné čerpať prírodnú energiu, tým dopĺňať rezervy v jasnom žiarivom energetickom poli a udržiavať nás vo výnimočnom zdravotnom stave.