NewsletterSpriaznené stránky

Profil

 

  ja snímka
Od detstva som sa zaujímala o rôzne ezoterické veci, dôležité pre mňa bolo najmä hľadanie spojitostí medzi fyzickou a duševnou stránkou života.Vyštudovala som Strednú priemyselnú školu chemickú, odbor Chémia liečiv a Univerzitu Komenského – Marketing Manažment.

V roku 2006 som sa presťahovala do anglického pobrežného mesta Poole, kam som išla hľadať skutočný zmysel života. Okrem práce som trávila veľa času na dlhých potulkách po juhozápadnom pobreží, počas ktorých som zistila, aké silné spojenie môže mať človek so samotnou podstatou všetkého, čo nás obklopuje. Zažila som, aké to je cítiť sa skutočne živá a úplná.

V roku 2008 som sa vrátila do Bratislavy a hľadala som vhodný spôsob, ktorým by som mohla inšpirovať druhých na ceste v hľadaní samých seba.

V roku 2010 som sa v rámci workshopu “I can do it” stretla so zakladateľkou ThetaHealing® Viannou Stibal. Jej energia a láska, ktorú vyžarovala ma inšpirovala natoľko, že som hneď absolvovala základný aj pokročilý kurz ThetaHealing®. Viannin spôsob a samotná technika zmenila môj život radikálnym spôsobom. Pomohla mi vidieť veci také, aké boli a nie také, aké som ich chcela mať.

V tom čase som ešte netušila čo mi život prinesie … Čakalo ma veľmi náročné obdobie v osobnom živote. Zasiahlo ma to spôsobom, ktorý som nečakala. Zlomilo mi to srdce a moja duša nechápala čo sa s ňou deje. No nasadla som na vlak transformácie a realita, ktorú som žila sa stala len ilúziou. Práve ThetaHealing® mi pomohol dostať sa späť do života, opätovne som v sebe našla silu aj chuť žiť. Napriek nepriazni situácie, v ktorej som sa ocitla som čerpala silu v spojení sa so svojou božskou podstatou a začala tvoriť život, po ktorom som vždy túžila.

Od roku 2011 poskytujem ThetaHealing® konzultácie a práve moji prví klienti ma motivovali pokračovať v začatej práci a úsilí. Vďaka ich vytrvalosti, pokrokom a húževnatosti som v máji 2012 absolvovala inštruktorské kurzy vedené zakladateľkou Viannou Stibal, aby som mohla túto techniku učiť a sprostredkovať aj ľuďom na Slovensku.

Svoj život som odovzdala tejto nádherne jemnej a predsa tak mocnej technike a naďalej sa o jej silu a krásu delím s tými, ktorí sú pripravení učiť sa.

Moje veľké ĎAKUJEM patrí najmä mojej rodine, ktorá mi vytvára priestor pre naplnenie môjho poslania. Mojej nádhernej dcérke Patrícii, ktorá je mojou veľkou učiteľkou a priateľkou. Všetkým mojím študentom, ktorých vytrvalosť a húževnatosť ma posilňuje pri ďalšom vzdelávaní, učení a transformácii. Mojím klientom za dôveru a chuť pracovať na sebe samých. Ďakujem všetkým, ktorých som stretla aj tým, ktorých ešte len stretnem.

ĎAKUJEM sile bezpodmienečnej lásky za možnosť byť inšpiráciou a robiť to, čo ma robí šťastnou a čo ma skutočne napĺňa.

S láskou, úctou a vďakou

Marcela

Kalendár

<< máj 2022 >>
pusšpsn
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Marcela Haydenová

Marcela Haydenová