NewsletterSpriaznené stránky

RAINBOW CHILDREN (Dúhové duše)

Tento intenzívny kurz bol vytvorený pre všetkých, ktorí sa radi hrajú a objavujú svoje intuitívne talenty, vlohy a schopnosti. Pre tých, ktorí radi posúvajú svoje intuitívne hranice vždy o niečo vpred.

Kurz pre dospelých (od 16 rokov a viac) sa vyučuje 3 celé po sebe idúce dni

Tento pozoruhodný seminár overí a posilní váš duchovný rozvoj tak, aby ste mohli zdieľať svoje vlastné jedinečné dary s ostatnými a zároveň, aby ste mohli pomáhať dušiam dúhových detí vyrastať v bezpečnom a láskyplnom prostredí.

Pomocou siedmych rovín existencie sa naučíte skvelé spôsoby ako komunikovať s anjelmi a rastlinami, ako liečiť pomocou kryštálov, ako sa napájať na zvieratá a liečiť ich, povieme si o bubnovaní a totemoch aj ako rozvíjať schopnosť telekinézy a o schopnosti vedieť vidieť alebo zmeniť auru.

Náš svet je v poslednom čase obdarený Intuitívnymi dušami. Okrem Indigových a kryštálových sa na svet začali rodiť aj Dúhové duše. Ide o intuitívne nadaných jedincov, ktorí sú veľmi milujúci, so spomienkami na iné časy a miesta, ktorí so sebou prinášajú nekonečnú lásku a trpezlivosť.

Dúhové Deti sú múdre duše. Prinášajú nové múdrosti a vynikajú schopnosťou meniť svet okolo seba už len vlastnou prítomnosťou. Sú citliví, súcitní a sú si vedomí pocitov druhých.

Indigové deti sa začali rodiť už dávnejšie ako predzvesť nového veku. Majú úžasnú intuitívnu schopnosť transformovať energie ľudí a miest okolo seba, no ešte stále môžu byť touto negativitou ovplyvnené, vyčerpané. Je potrebné aby svoju energiu správne využívali a pravidelne sa nabíjali. V dnešných časoch sú energie okolo nás také silné, že je možné aby sa Indigové a kryštálové duše posunuli do kvalít Dúhových duší (detí).

KURZY pre deti a mládež – pripravujeme

Kurz pre deti (7 -11 rokov) a kurz pre dospievajúcu mládež (12 – 15 rokov) sa vyučuje v 2-hodinových lekciách 2 – 3 x týždenne (t.j. 8 resp. 5 týždňov), podľa individuálnej dohody v skupine.

 

Kalendár

<< dec 2021 >>
pusšpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Marcela Haydenová

Marcela Haydenová