NewsletterSpriaznené stránky

WORLD RELATIONS

V dnešnej dobe sa svet stáva oveľa menším ako kedykoľvek predtým. Máme možnosť stretávať sa s rôznymi kultúrami a národmi a cestovanie sa stalo prirodzenou súčasťou nášho života. Z tohto dôvodu máme naliehavú potrebu prijať a pochopiť iné národy a kultúry. Absolventi prvých kurzov WORLD RELATIONS boli prekvapení, koľko negatívnych presvedčení majú v podvedomí a vo svojej bunkovej pamäti.

Počas tohto intenzívneho 5-dňového kurzu uvoľníte veľké množstvo hnevu, odporu a iných limitujúcich emócií. V mnohých prípadoch sa jedná o presvedčenia našich predkov (na genetickej úrovni), ktoré boli prijaté a spojené so strachom, nenávisťou či hnevom k iným krajinám, ich pôde a obyvateľom.

Čo vám tento kurz dá:

  • Pochopenie seba v situáciách, ktoré vás hnevajú
  • Pochopenie, prečo sa v niektorých krajinách cítite ako doma a v iných vás vôbec neprijímajú
  • Pochopenie, prečo vás určité etniká, skupiny, náboženstvá iritujú
  • Ak sú tieto podvedomé programy uvoľnené a doriešené, uvoľní sa aj skrytá nenávisť, odpor a hnev trvajúca možno aj stáročia.
  • Uvoľnením takto plytvanej energie sa vo vás uvoľní esencia pochopenia toho, kým skutočne ste.
  • Umožní vám to vidieť, pochopiť a teda aj prijímať seba, ľudí a iné kultúry s bezpodmienečnou láskou

Ide o intenzívny a praktický výcvik pre praktikov, ako efektívny nástroj na odstránenie vnútorného aj vonkajšieho konfliktu v sebe aj voči ostatným. 

OBSAH KURZU:

1. a 2. deň – zameriavame sa na naše presvedčenia voči rôznym krajinám sveta. Skúmame ako s nami súvisia a prečo nás podvedome iritujú. Práca vo dvojiciach na presvedčeniach týkajúcich sa daných krajín a ich kultúry.

3. deň – zameriavame sa na naše presvedčenia voči štruktúram a fungovaniu rôznych svetových alternatívnych liečení a skúmame ako to s nami súvisí. Práca vo dvojiciach.

4. a 5. deň – zameriavame sa na naše programy voči rôznym svetovým náboženstvám, systémom viery a učíme sa ich pochopiť, vidieť a prijímať cez čistú, bezpodmienečnú lásku. Práca vo dvojiciach.

 

Kalendár

<< máj 2022 >>
pusšpsn
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Marcela Haydenová

Marcela Haydenová