NewsletterSpriaznené stránky

Prianie a Túžba

Existuje veľký rozdiel medzi vyslaním priania a túžobného chcenia.

Ak vyšleme silné prianie, svoj čistý zámer očistený od očakávania vieme veci v živote zhmotniť rýchlo a efektívne.
Silné želanie = Konám = Mám

Ak však na danej veci alebo situácii, ktorú chceme zhmotniť ľpieme, či po nej túžime je proces zhmotnenia oveľa pomalší a niekedy až nemožný.
Túžobné želanie = Nekonám = Nemám

Pokračovať v čítaní

Pozitívne myslenie

Je pozitívne myslenie vždy liečivé?

Čo je to pozitívne myslenie? Mnohí si tento stav mysle zamieňajú za pojem. Často sa v praxi stretávam s ľuďmi, ktorí sa na pozitívne myslenie sústredia tak veľa, že každú nepríjemnú myšlienku, pocit alebo emóciu okamžite potláčajú. V dobrej viere si myslia, že keď sa budú sústrediť len na pozitívne myslenie bude všetko OK – tak, ako si želajú … Realita je často krát iná. Časom sú frustrovaní, nahnevaní alebo majú pocit, že čokoľvek spravia, nič nefunguje. Neuvedomujú si, že práve tá snaha byť stoj čo stoj pozitívne naladení, im spôsobuje najväčšie problémy.

Ako z toho začarovaného kruhu von?

Pokračovať v čítaní

Žijem bez strachu z budúcnosti

Chceli by ste poznať najvyššiu Stvoriteľovu perspektívu, pochopenie a definíciu toho, aký to je pocit žiť bez strachu? Žiť bez strachu z budúcnosti? Bez strachu z toho čo príde? Bez strachu z neznámeho? Bez strachu robiť rozhodnutia ak cítite, že je čas na zmenu? Bez strachu spraviť prvý krok k lepšiemu, hodnotnejšiemu a naplnenému životu? Že si to zaslúžite, že na to máte právo a že viete žiť každodenný život bez strachu, v láske a s odhodlaním? Že už práve teraz a odteraz až navždy viete aký to je pocit žiť v naplnení, láske a s odhodlaním!

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

 

 

Pozitívny prístup

Chceli by ste vedieť a rozumieť Stvoriteľovej definícii a perspektíve toho, čo je to pozitívny prístup? Že vaša je rovnaká? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit byť pozitívny? Vidieť to pozitívne v každej situácii? Vedieť si predstaviť pozitívny výsledok v každej situácii? Že viete ako a kedy? A že môžete a viete ako žiť svoj každodenný život s týmto pocitom?

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

 

Viem vyjadriť, čo mám na srdci

Chceli by ste vedieť a rozumieť Stvoriteľovej definícii a perspektíve toho, čo je to vedieť vyjadriť čo máte na srdci? Že vaša je rovnaká? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit vedieť vyjadriť čo máte na srdci? Že viete ako a kedy? Že je to pre vás možné? Že to viete vyjadriť tak, aby ste boli počutí, prijatí a rešpektovaní? A že môžete a viete ako žiť svoj každodenný život s týmto pocitom?

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

 

Blaženosť

Chceli by ste vedieť a rozumieť Stvoriteľovej definícii a perspektíve toho, čo je to blaženosť? Že vaša je rovnaká? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit zažívať blaženosť v každej oblasti svojho života? Že viete ako a kedy? Že je to pre vás možné? Že ste toho hodní a že si to zaslúžite? A že môžete a viete ako žiť svoj každodenný život s týmto pocitom?

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

 

Viem sa radovať

Chceli by ste poznať najvyššiu Stvoriteľovu definíciu, pochopenie a perspektívu toho, čo je to radovať sa? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit vedieť sa radovať z maličkostí každodenného života? A že už viete ako a kedy sa radovať; že to je pre vás možné, bezpečné a že si to zaslúžite?  A že už viete ako sa radovať v každodennom živote od teraz až navždy?

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

Som na prvom mieste

Chceli by ste poznať najvyššiu Stvoriteľovu definíciu, pochopenie a perspektívu toho, čo je to dať sa na prvé miesto? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit byť sám pre seba na prvom mieste? A že už to viete bez pocitu, že je to sebecké? Bez pocitu, že vás okolie za to zavrhne? Že viete aký to je pocit vedieť sa dať na prvé miesto bez toho, aby ste odsúvali ostatných? Bez toho, aby ste sa povyšovali alebo ponižovali? A že viete ako a kedy sa dať na prvé miesto najvyšším a najlepším spôsobom pre vás aj vaše okolie? Že je to pre vás možné, bezpečné a že si to zaslúžite? A že s tým viete žiť svoj každodenný život od teraz až navždy.

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

 

Umožňujem dobrým veciam prísť

Chceli by ste poznať najvyššiu Stvoriteľovu definíciu, pochopenie a perspektívu toho, čo je to umožniť dobrým veciam prísť do vášho života? Chceli by ste vedieť a rozumieť tomu, aký to je pocit dovoliť dobrým veciam prísť do vášho života? Najlepším a najvyšším spôsobom; A že už viete ako a kedy si dovoliť dobré veci? Že je to pre vás možné, bezpečné a že si to zaslúžite? A že už viete aký to je pocit vedieť s tým žiť v každodennom živote od teraz až navždy?

Zatvorte oči, otvorte srdcia a myseľ, zhlboka sa nadýchnite a povedzte  „ÁNO“

PREKROČ SVOJE HRANICE

GAME OF LIFE – ŽIVOT HROU!

Už ste sa rozhodli uchopiť vlastný život do svojich rúk?

Chcete zistiť ako prejsť zo stoličky cestujúceho na pozíciu šoféra?

Šoféra, ktorý vedome ovláda a riadi smer svojho myslenia, konania a výsledkov?

Potom ste tu správne …

Pokračovať v čítaní

Kalendár

<< máj 2022 >>
pusšpsn
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Marcela Haydenová

Marcela Haydenová