NewsletterSpriaznené stránky

REFERENCIE

 • Katarína says:

  Práve som po dlhej dobe vzala Theta liečenie knihu do rúk a počas sviatkou som ju celú prečítala. Uvedomila som si ako si nás dôkladne do tohoto liečenia na kurze zasvätila-mám pocit, že si Vianinu myšlienku posunula k nám nezmenenú sebou 🙂
  Čo sa týka mňa zaregistrovala som, že absolvovaním kurzov u teba sa naozaj zmenil náboj môjho života. Dnes som človek, milujúci sám seba a svet pokojnou a harmonickou láskou. Verím, že všetku hojnosť stvoriteľa si môžem dopriať bez podmienok. Lieči ma to po všetkých stránkach mojej osobnosti, a vdačím za inšpiráciu tebe a Vianinmu dielu.

 • Martina says:

  Neviem najst vhodne slova na radost a vdacnost ktoru citim od prveho dna kurzu basic DNA s Marcelkou. Super, prepracovana technika a lektorka… veci sa zacinaju diat a menit okamzite… :)))

  • Marcela says:

   Martinka, ďakujem za krásne slová …. prajem Ti veľa pozitívnych premien k dosiahnutiu spokojného a radostného života.
   S láskou a úctou Marcela

 • Lubo says:

  Ahojte, hovorí sa, že dobré sa chváli samo, ale tentokrát urobíme výnimku. Mám radost z toho, že k nám prichádzajú techniky, ktoré môžu ludom pômoct žit krajší, plnohodnotejší a zdravší život. Technika Theta healingu zaujme svojou komplexnostou, je prirodzená, všetko sa deje za Vášho plného vedomia s Vašim odobrením a sami sa aktívne zúcastnujete na celom liecení. Ciže bez obáv, funguje to 😉 Lubo

 • Mária says:

  V živote som si už vyskúšala rôzne techniky práce sama na sebe a nezdalo sa mi, že by mi mohla pomôct nejaká metóda bez toho, aby som si (casto bolestne) opätovne nezažila a prácne nespracovala minulost. Mýlila som sa. Skúste to!
  Mária

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kalendár

<< jan 2022 >>
pusšpsn
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Marcela Haydenová

Marcela Haydenová